Toote lisamine OSTUKORVI

Veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt. „PUIDULÕIGE“), millel on omakorda alamkategooriad (nt. „APLIKATSIOONID“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“.

Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt plussile või miinusele vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades toote fotost vasakulasuvale ristikujulisele ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele, vajutades “JÄTKA OSTMIST”.

Ostutehingu vormistamine

Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust, hinda ja tarnevalikut. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“.

Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Hinnale lisandub valitud transpordi kulu.

Makseviisina kasutame tasumist arve alusel. Tellimust hakatakse täitma peale raha laekumist meie pangakontole.

Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .PDF dokumendina.

Tellimuse eest tasumine

Makseviisina kasutame tasumist arve alusel. Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist KLASSIK INTERJÖÖR OÜ arveldusarvele.

Kauba kohale toimetamine

Kogu kaubale kehtib valitud transpordi kulu lähimasse postiasutusse. Võimalik kaubale ka ise järele tulla. Keskmine tarneaeg 15-30 päeva.  Kaup saabub Teieni otse tootjalt ilma Klassik Interjöör OÜ kleebisteta.

Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel.

Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

KLASSIK INTERJÖÖR OÜ vastutab veebipoes puitnikerdus.ee müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat (vt. Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

KLASSIK INTERJÖÖR OÜ on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poole klassikinterior.aave@gmail.com .

Konfidentsiaalsus

KLASSIK INTERJÖÖR OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.

KLASSIK INTERJÖÖR OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist puitnikerdus.ee andmebaasist.

Kontakt

Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust kontaktidel +372 527 9673 või klassikinterior.aave@gmail.com . Kirjadele vastame 24 h jooksul.